fbpx

Tip na darček, vďaka ktorému sa začnete na svet pozerať novými očami!

Tip na darček, vďaka ktorému sa začnete na svet pozerať novými očami!

Hľadáte tip na osobitný darček k jubileu? Chcete prekvapiť kolegov, partnera, či celú rodinu? V dnešnom svete je stále náročnejšie darovať niečo výnimočné. Existuje však voľba, ktorá nikdy nesklame:

Chcete darovať šťastie? Darujte zážitky!

Toto tvrdenie nie je len frázou. Výskumy dokazujú, že zážitky prinášajú väčšie a stálejšie šťastie ako veci. Radosť z vecí je pominuteľná, avšak zážitky a skúsenosti určujú, kým sa staneme. Sú jedinečné a neprenosné. Môžeme o nich stokrát počuť, kým ich však nezažijeme, nepochopíme nadšenie a eufóriu, o ktorej ostatní hovoria.

Obdarujte svojich blízkych zážitkom, ktorý im ostane navždy. Pripravte prekvapenie pre celú rodinu a upevnite ním vaše vzájomné väzby.
Naše starostlivo vybrané miesta a výhľady vám pomôžu vytvoriť spomienky, ktoré vás spoja na celý život!

Letecké zážitkové darčeky

Možno ste už o nich počuli, avšak naša ponuka je celkom jedinečná! Všetky lety sú plánované nad najveľkolepejšími časťami Slovenska a dokonca aj štart  je na krásnom letisku v srdci Slovenského raja! Naše letecké poukazy majú extra dlhú platnosť, preto záleží len na oslávencovi či na vás, kedy sa ich  rozhodnete využiť.

Jednoducho, úplne stačí keď si vyberiete. Všetko ostatné nechajte s dôverou na nás. 🙂

Tip na zážitkový darček č. 1 (najobľúbenejší!)

Let lietadlom ponad Vysoké Tatry, Spiš a okolie

Vychutnajte si neopakovateľný pohľad na krásy slovenskej prírody z vtáčej perspektívy! 60-minútový let pre 3 osoby  patrí k najvyhľadávanejším z našej ponuky. Klienti ho oceňujú ako firemný prezent, rodinný zážitok aj ako spoločné dobrodružstvo pre priateľov. Počas letu uvidíte najkrajšie dominanty Spiša: Spišský hrad, Mariánsku horu a očarujúcu historickú Levoču či mesto Spišská Nová Ves, ktoré sa hrdí najvyššou kostolnou vežou na Slovensku. Poletíme spolu ponad najvyššie hory Slovenska Vysoké Tatry, ktorých majestátnosť vám pri pohľade z oblakov vezme dych! Je to pohľad, ktorého krásu slová neopíšu a my sami sa ho nevieme nabažiť ani po množstve preletov. Pre odvážnych máme pripravenú aj možnosť vyskúšať si riadiť lietadlo sami.

Tip na zážitkový darček č. 2
Pilot na skúšku pod vedením profesionálneho inštruktora

Predstavte si, že vystúpate až do neba, poletíte s vtákmi a ocitnete sa blízko oblakov. A to všetko dokážete vy sami! Na vlastnej koži vyskúšate, aké je to byť pilotom. Vlastnou vôľou budete ovládať silu celého stroja a až 70% letu budete kapitánom vy!  Nemusíte mať žiadne obavy ani v prípade, ak ste ešte nelietali. Absolvujete predletovú prípravu a počas celého letu vás bude podporovať jeden z našich inštruktorov. Všetci majú bohaté skúsenosti ako dopravní piloti, avšak lietanie pre nich zďaleka nie je iba prácou; je vášňou! Veľmi radi sa o ňu delia, preto sa ich veľa pýtajte. S radosťou vám budú odpovedať na všetky zvedavé otázky. 🙂
Pilotovanie na skúšku je ideálnym darčekom pre ženu či muža, ktorí radi prekonávajú sami seba a spoznávajú nové veci. Môžete ho zvoliť k okrúhlemu výročiu, narodeninám, odchodu do dôchodku, či ako špeciálne poďakovanie. Týmto darčekom pre každého s dušou dobrodruha určite netrafíte vedľa!

Tip na zážitkový darček č. 3
Akrobatický let akrobatickým špeciálom JAK-52

Ak milujete dobrodružstvo a stúpanie adrenalínu u vás nevyvoláva strach, ale nadšenie, bude pre vás let našim akrobatickým špeciálom tou správnou voľbou! Je ideálnym darčekom pre muža či ženu, ktorí radi posúvajú svoje hranice a skúšajú nové veci. Naši skúsení piloti pre vás pripravia také množstvo akrobatických kúskov, aké ste ešte nezažili! Ľudia, ktorí tento let vyskúšali, ho označujú ako vysoko návykový a pravidelne sa k nám vracajú len preto, aby ten úžasný pocit zažívali znovu a znovu. Nakoľko je akrobatický let naozaj výnimočným zážitkom, môžete si od nás celý jeho priebeh odniesť zaznamenaný vo vysokokvalitnom video formáte. Ako pamiatku pre vás samých, či ako ukážku vašej odvahy pre rodinu a blízkych. 🙂

Tip na zážitkový darček č. 4
Let vrtuľníkom  ponad najkrajšie miesta Slovenska

Ak je pre vás lietadlo už takmer bežnou záležitosťou a radi by ste vyskúšali niečo iné, máme pre vás pripravený zážitkový let vrtuľníkom! S ním dostáva lietanie celkom nový rozmer. Vrtuľník sa bez problémov sa dostane aj na miesta, ktoré sú pre lietadlo tabu. Navyše sa s ním dá pristáť doslova kdekoľvek. To vám umožní objaviť miesta pre iných skryté a vychutnať si pri lietaní opäť niečo nové.
V našej ponuke máme 2 aj 4-miestny vrtuľník, vďaka čomu si môžete tento výnimočný zážitok vychutnať spolu s rodinou či priateľmi. Let vrtuľníkom je však často objednávaný aj pre jednotlivcov – obľúbený je napríklad ako darček na 50 tku. Podobne ako pri lete lietadlom, poskytujeme pri ňom možnosť vyskúšať si riadenie letu sami.

Máte ďalšie otázky či špeciálne želanie? Neváhajte a ozvite sa nám! Urobíme všetko pre to, aby sme vám ho splnili a umožnili zažiť  všetky tie krásne emócie, vďaka ktorým sme sa do lietania zamilovali my sami.
Tešíme sa na vás! 

zazitky@aerozazitky.sk

Zľava 10% pre čitateľov! 

Pre čitateľov tohto článku sme pripravili špeciálny zľavový kód darcek10 , ktorý je možné uplatniť na našom e-shope. 

 

Share this post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *