fbpx

zazitok_2

Za 30 minút z “Novejši” cez Levoču až po Spišský hrad

Čo uvidíte a zažijete počas zážitkového letu?

  • čarovné mesto Spišskú Novú Ves,
  • najkrajšiu obec na Slovensku – Smižany,
  • malebnú obec Iliašovce a “tisícročnú kaplnku” Sans Souci,
  • historické mesto Levoča a pútnické miesto Mariánska Hora,
  • historickú pamiatku UNESCO – Spišský hrad a Spišské Podhradie,
  • jedinečné “šošovkovité” námestie “Novejši” s najvyššou kostolnou vežou na Slovensku,
  • poletíte vo výške približne 300 m nad zemou.

Darujeme Vám krídla ponad Spiš a jeho okolie

Spolu poletíme do výšin ako vznešené orly ponad majestátny, históriou a krásnou prírodou obklopený Spiš. Malebné mesto Spišskú Novú Ves ako aj svetoznámu zrúcaninu Spišského hradu budete mať ako na dlani. Nesmie chýbať krásne, historické mesto Levoča s pútnickým miestom Mariánskou Horou. V priebehu 30 minút získate iný pohľad na svet a zabudnete na všetky pozemské starosti.

Časté otázky

Ide o plnohodnotný zážitkový let lietadlom v posádke pilot + 3 pasažieri. To znamená, že okrem Vás budú v lietadle ďalší dvaja, prípadne jeden pasažier.

Pasažierov rozmiestňuje v lietadle výlučne pilot, z dôvodu správneho vyváženia lietadla. Každý zážitkový let je realizovaný tak, aby pasažieri z každého miesta videli rovnako a zážitok bol plnohodnotný pre všetkých 🙂

Odporúčaný vek na zážitkový let lietadlom pri skupinovom lete je 14 rokov (vek nižší ako 14, len s písomným súhlasom rodičov)

V prípade skupinových zážitkových letov termíny sú vopred stanovené (do úvahy berieme najmä počasie a víkendy). Na akékoľvek voľné termíny, ktoré sú zverejnené na www.aerozazitky.sk/terminy  si môžete zarezervovať miesto po zakúpení letenky. V prípade ak máte zakúpenú doplnkovú službu (napr. privátny let) si termín vyberáte vy.