fbpx

Všeobecné otázky

Domovské letisko nášho partnera, ktorý tieto služby realizuje je letisko Spišská Nová Ves (LZSV). Ceny sú nastavené na odlety z tohto letiska. V prípade záujmu o odlet z iného letiska než letisko Spišská Nová Ves (LZSV) nás prosím kontaktujte na zazitky@aerozazitky.sk a my Vám vytvoríme cenu s odletom z Vášho preferovaného letiska.

Ku všetkým zakúpeným zážitkovým letom posielame darčekový poukaz – vo fáze platby zadáte meno, komu chcete darčekový poukaz venovať alebo ho môžete využit pre seba. Je len na Vás, ako daný zážitkový poukaz využijete.

Poukaz môžete uplatniť akonáhle obdržíte zážitkový poukaz s vygenerovaným kódom. Následne stačí zarezervovať termín letu na e-mailovej adrese zazitky@aerozazitky.sk alebo na tel. čísle 0905 906 551.

Termín na zážitkový let si môžete zarezervovať prostredníctvom e-mailu na zazitky@aerozazitky.sk, alebo telefonicky na čísle 0905 906 551. Upozorňujeme, že poskytovateľ zážitku ma právo zmeniť deň letu z dôvodu nepriaznivého počasia, alebo iných skutočností, kde by bola ohrozený bezpečnosť posádky a pasažierov.

Zážitky sa realizujú na lietadlách podľa kategóriu, ktorú si zakúpite. Pri zážitkových letoch sa využíva 4-miestne lietadlo Cessna 172, pri zážitkoch vrtuľníkom sa využívajú vrtuľníky Robinson R22, Robinson R44 prípadne A600 Talon. V prípade akrobatických zážitkoch sa využíva akrobatické lietadlo ruskej výroby YAK-52. Všetky lietadlá sú certifikované, pravidelné kontrolované a servisované.