fbpx

Časté otázky

Najčastejšie kladené otázky

Nakoľko nám záleží na skvalitňovaní našich služieb, pripravili sme pre Vás najčastejšie otázky. Radi Vám však odpovieme na ďalšie. zazitky@aerozazitky.skSkupinový let je verejný let, kde môže ktokoľvek rezervovať miesto v lietadle, kto má zakúpenú letenku na zážitkový let. Pri privátnom lete je celé lietadlo Vaše, s kapacitou pilot + 3 pasažieri. Privátny let je vhodný pre rodiny alebo skupinu ľudí, ktoré chcú letieť spolu. Kvalita zážitku je v oboch prípadoch rovnaká.

Domovské letisko nášho partnera, ktorý tieto služby realizuje je letisko Spišská Nová Ves (LZSV). Ceny sú nastavené na odlety z tohto letiska. V prípade záujmu o odlet z iného letiska než letisko Spišská Nová Ves (LZSV) nás prosím kontaktujte na zazitky@aerozazitky.sk a my Vám vytvoríme cenu s odletom z Vášho preferovaného letiska.

Ku všetkým zakúpeným zážitkovým letom posielame darčekový poukaz – vo fáze platby zadáte meno, komu chcete darčekový poukaz venovať alebo ho môžete využit pre seba. Je len na Vás, ako daný zážitkový poukaz využijete.

Poukaz môžete uplatniť akonáhle obdržíte zážitkový poukaz s vygenerovaným kódom. Následne stačí zarezervovať termín letu na e-mailovej adrese zazitky@aerozazitky.sk alebo na tel. čísle 0905 906 551.

Termín na zážitkový let si môžete zarezervovať prostredníctvom e-mailu na zazitky@aerozazitky.sk, alebo telefonicky na čísle 0905 906 551. Upozorňujeme, že poskytovateľ zážitku ma právo zmeniť deň letu z dôvodu nepriaznivého počasia, alebo iných skutočností, kde by bola ohrozený bezpečnosť posádky a pasažierov.

Zážitkový poukaz môžete zakúpiť nasledovne:

  • prostredníctvom nášho zážitkového e-shopu Aerozazitky.sk,
  • telefonicky alebo e-mailom,
  • osobne v našej kancelárií na letisku Spišská Nová Ves (Letecká 37, Ombre Letecká škola).
Cena všetkých poukazov, ktoré ponúkame na našom e-shope je konečná a na samotný zážitkový let nie sú žiadne ďalšie poplatky. Ku každému letu si však môžete zakúpiť dodatková službu, ako je napríklad videozáznam z letu,
Áno, zakúpený poukaz môžete vrátiť v rámci zákonom stanovených podmienok (do 14 dní).  Peniaze vám budú vrátené v plnej výške.

Máte na výber viacero možnosti, vyberte si ktorá vám najviac vyhovuje:

  • platba v hotovosti v našej kancelárií na letisku v Spišskej Novej Vsi,
  • na DOBIERKU  – dodanie poukazu do troch dní,
  • platba prevodom (poukaz vám bude vystavený a zaslaný po pripísaní platby na účet cca do 1-3 dní)
  • online platba kartou cez platobnú bránu GoPay alebo PayPal (v prípade ak si vyberiete elektronickú formu poukazu odosielame ihneď na e-mail)

Zakúpene poukazy doručujeme  nasledovne:

  • osobné vyzdvihnutie u nás v kancelárií na letisku Spišská Nová Ves,
  • elektronicky poukaz zašleme na váš e-mail,
  • tlačený poukaz poštou (+ 3 €).