fbpx

Recenzie

Pozrite si naše recenzie

SILVIA
SILVIA
27. Apríl, 2021.
Overená
"Čo tak si zalietať?" Vyhliadkový 30 min. let pre 3 osoby SNV a okolie som zakúpila ako darček pre rodičov. Super zážitok, vrelo odporúčam každému. Vyzdvihujem prístup nášho pilota, mala som z neho veľmi dobrý pocit a spríjemnil nám náš let. Verím, že sa ešte uvidíme:-)
Kristína L
Kristína L
22. Január, 2021.
Overená
Magnificent experience Beautiful views and professional attitude. If you pass by Spisska Nova Ves, do yourself a favor and don't miss the opportunity to see all the beauties of Spis region from above!
Jan Antonin
Jan Antonin
6. Január, 2021.
Overená
Let lietadlom ponad Vysoké Tatry a Spiš Cez eshop AeroZazitky.sk sme si darovali let lietadlom pre 3 osoby ponad Vysoke Tatry... bolo to absolutne mega! isli sme 2 dospeli a jedno dieta (8 rokov) ... pocas hodinoveho letu sme mali moznost vidiet Spissky hrad a Vysoke Tatry, pocasie vyslo perfektne ... pan pilot dal moznost aj vyskusat riadit lietadlo co bol perfektny zazitok! urcite vyskusame este Tatry v lete :))
Katarína S
Katarína S
11. August, 2020.
Overená
Vyhliadkovy let Krasny zazitok, ktory sa urcite oplati vyskusat, ale musi byt pekne pocasie aby boli pekne vyhlady. Zazitok pre vsetky vekove kategorie :-)
Karin
Karin
30. Júl, 2020.
Overená
Perfektné Odporúčame všetkým malým i veľkým :) Veľmi sa nám zážitok s kamarátkou páčil. Páni piloti boli neskutočne milí a ochotní. S úsmevom a vtipne odpovedali na všetky moje zvedavé otázky :D Budeme si to dlho pamätať a určite si to radi v budúcnosti zopakujeme :)
Daniela
Daniela
8. Jún, 2020.
Overená
Krásy Spiša z Cessna 172 Krásny zážitok, ktorý musí zažiť každý aspoň raz v živote! Okrem neskutočných výhľadov na Spišskú a okolie chválim aj profesionálny a ľudský prístup pilota, ktorý nás obohatil svojimi znalosťami o okolitých pamiatkach. Veľká vďaka!
marian s
marian s
5. Jún, 2020.
Overená
Vyhliadkový let Bolo to neuveriteľné vidieť Vysoké Tatry z hora. Super. Odporúčam aj rodinám s deťmi. Deti neskôr zaspali:-)
Tomáš
Tomáš
4. Máj, 2020.
Overená
Vidieť rodné Košice z vtáčej perspektívy bolo úžasné Od svojich blízkych som dostal tento úžasný darček na Vianoce, trasa letu sa po dohode dala zmeniť :) tak som si vybral let do Košíc, cez Prešov a spať do Spišskej Novej Vsi, nakoľko odlet bol z tohto letiska. Výlet bol skvelý, pilot veľký profík a atmosféra neskutočná. Košice ako inak krásne a hlavne z tohto malého lietadla sa dajú tieto pohľady vychutnať :) určite aspoň raz za život odporúčam takýto zážitok. Ďakujem!
Linduša
Linduša
14. Apríl, 2020.
Overená
Ako som si vyskúšala odolnosť svojho žalúdka alebo prekonať 1G bolo čerešničkou na torte :D Nakoľko som sa zamilovala do lietania nedalo mi aby som nevyskúšala nejaké tie akrobatické lety, poviem Vám toľko adrenalínu som nezažila ani vo vrtulníku ani na tom najhoršom kolotoči BOLA TO BOMBA!!! Ak by som mala hodnotiť samotné služby, veľká vďaka v tejto tažkej dobe pandémie, pilot bol maximálne profesionálny lietadlo YAK-52 bolo pred letom dôkladne pripravené , dezinfikované , predletová príprava bola detailná a všetko mi bolo vysvetlené , samotný let prebiahal no čo vám poviem bolo to užasné ten pocit keď robíte otočky , vývrtky alebo voľný pád WOW, určite odporúčam, samozrejme o život sa netreba bát , každy ma svoj padák a skvelé inštukcie. Dodám už len toľko ak hľadáte zážitok na celý život, a ste vyhľadávačmi adrenalínu určite odporúčam akrobatický let práve v tejto leteckéj škole. Samozrejme celý let dostanete na videu, takže sa zasmejete aj o pár rokov neskor. :D